REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

article and aside

79. rocznica napaści na Polskę

Przedstawiciele społeczności naszej szkoły, z pocztem sztandarowym wzięli udział w uroczystości upamiętniającej 79. rocznicę napaści sowieckiej na Polskę. 17 września pod Krzyżem Katyńskim na cmentarzu przy ul. Lubelskiej odbyła się msza święta w intencji poległych i Ojczyzny, a następnie montaż słowno-muzyczny przygotowany przez młodzież jednej ze szkół ponadgimnazjalnych. W uroczystościach wzięły udział między innymi reprezentacje władz miasta, powiatu, gminy oraz poczty sztandarowe miejscowych szkół, wśród nich Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej.

GA

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Stypendia dla najzdolniejszych.

Dwóch uczniów naszej szkoły – Jakub Klimczak z kl. IV TI oraz Szymon Wasąg z kl. IV TM, otrzymało finansowe wsparcie z programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szymon Wasąg stypendystą premiera.

Szymon Wasąg – uczeń klasy IV TM (wychowawca: p. Łukasz Fil) otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministra na rok szkolny 2018/19. Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom odbyło się w poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. w „Sali Błękitnej” Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Udział naszych uczennic w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej.

Dnia 7 grudnia w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej odbył się XXIX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej, w którym podobnie jak w roku ubiegłym, wzięła udział drużyna z RCEZ.

Akcja charytatywna SU i Szkolnego Koła Ekologicznego.

4 i 5 grudnia 2018 r. Samorząd Uczniowski wspólnie ze Szkolnym Kołem Ekologicznym przeprowadził w naszej szkole charytatywną akcję polegającą na sprzedaży jabłek.

Prelekcja prozdrowotna w internacie.

W dniu 06.12.2018r. młodzież mieszkająca w internacie uczestniczyła w prelekcji na temat: „Profilaktyka zakażeń wirusami HBF i HCF”. Prowadząca spotkanie, p. Mariola Sokołowska-Kaczor omówiła skutki wywołane wirusowym zapaleniem wątroby typu B i C oraz wirusem typu A.

Szlachetna Paczka w internacie.

Wychowankowie internatu wraz z wychowawcami włączyli się w akcję Szlachetna Paczka. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wielki odzew wśród naszej młodzieży.

Sienkiewicz wiecznie żywy.

W dniu 6 grudnia 2018 roku gościliśmy w bibliotece szkolnej Panią Natalię Czacharowską, pracownika Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju.

Honorowe krwiodawstwo w naszej szkole.

W środę, 5 grudnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w małej sali gimnastycznej po raz pierwszy została zorganizowana akcja oddawania krwi pt. „Twoja Krew Ratuje Życie”.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop