REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

79. rocznica napaści na Polskę

Przedstawiciele społeczności naszej szkoły, z pocztem sztandarowym wzięli udział w uroczystości upamiętniającej 79. rocznicę napaści sowieckiej na Polskę. 17 września pod Krzyżem Katyńskim na cmentarzu przy ul. Lubelskiej odbyła się msza święta w intencji poległych i Ojczyzny, a następnie montaż słowno-muzyczny przygotowany przez młodzież jednej ze szkół ponadgimnazjalnych. W uroczystościach wzięły udział między innymi reprezentacje władz miasta, powiatu, gminy oraz poczty sztandarowe miejscowych szkół, wśród nich Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej.

GA

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Szkolenie systemów połączeń elektrycznych firmy "Wago".

W dniu 06 lutego 2019 r., uczniowie klas IIITE, IVTE i IVTA uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym systemów połączeń elektrycznych firmy ,,Wago ”, stosowanych w układach elektrycznych. Warsztaty dla naszych uczniów zostały przeprowadzone w firmowym samochodzie- laboratorium.

Uczniowie RCEZ na OOWEE.

W dniu 8 lutego 2019 r., na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie odbyła się XLII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Uczeń RCEZ w pierwszej dziesiątce Finału Konkursu Językowego!!!

W dniu 4 lutego 2019r. w Zamościu odbył się Finał IX Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

Ogromny sukces mechatroników!

Szymon Wasąg – uczeń klasy 4 TM, a zarazem członek naszego koła mechatronicznego pokonał ponad 60 uczniów z 12 szkół, zdobywając pierwsze miejsce oraz wiele atrakcyjnych nagród na II Turnieju Wiedzy Mechatronicznej w Skawinie.

Turniej klas pierwszych w siatkówce o mistrzostwo RCEZ.

W styczniu br., odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej o mistrzostwo RCEZ. W turnieju wzięły udział wszystkie klasy pierwsze. Po zaciętych i stojących na wysokim poziomie meczach, mistrzami szkoły zostali uczniowie klasy I TM.

II Szkolny Dzień Bezpiecznego Internetu.

W dniu 5 lutego 2019r.odbyły się w naszej szkole obchody II Szkolnego Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI).

Jakie są Twoje cele, już wiesz?

W czwartkowe popołudnie, 31 stycznia br., młodzież mieszkająca w Internacie RCEZ uczestniczyła w spotkaniu na temat: „Poczucie wartości, a osiąganie wyznaczonych celów”, które przeprowadziła psycholog Marta Dołomisiewicz-Misiura.

„Twoja krew ratuje życie”.

W dniu 31 stycznia 2019 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w małej sali gimnastycznej po raz kolejny została zorganizowana akcja oddawania krwi pt. „Twoja Krew Ratuje Życie”.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop