REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Szymon Wasąg stypendystą premiera

Szymon Wasąg – uczeń klasy IV TM (wychowawca: p. Łukasz Fil) otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/19.

Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom odbyło się w poniedziałek, 10 grudnia 2018 r. w „Sali Błękitnej” Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. W tym dniu dyplomy z rąk Przemysława Czarnka Wojewody Lubelskiego, Agaty Gruli Dyrektora Generalnego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty odebrało 230 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego.

Stypendia od premiera otrzymują uczniowie, którzy dostali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach mają wyniki co najmniej dobre.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi i życzymy dalszych sukcesów!

AG

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Pokazy zawodów.

W dniach 12-13 marca 2019 roku w naszej szkole w ramach „dni otwartych” odbyły się Pokazy Zawodów, podczas których uczniowie przedstawili swoje zawodowe umiejętności młodszym kolegom z gimnazjum i klas ósmych szkół podstawowych.

Dzień Otwarty RCEZ – zapraszamy!

W czwartek, 21 marca 2019 roku można odwiedzić naszą szkołę i zapoznać się ze specyfiką zawodów, w których kształcimy, w ramach „dnia otwartego”.

Dzień kobiet w RCEZ.

W piątek, 8 marca świetlica szkolna RCEZ zmieniła się w przytulną kawiarenkę, w której każda uczennica i wszystkie pracownice naszej szkoły mogły skosztować przepysznych, domowych ciast oraz wypić gorącą kawę w damskim towarzystwie.

Nowe możliwości dla przyszłych elektryków.

W czwartek, 7 marca 2019 roku nasza szkoła podpisała porozumienie o współpracy w ramach programu „Wsparcie kształcenia zawodowego”, ze spółką akcyjną PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość.

Kobieta jest arcydziełem wszechświata...

W czwartkowy wieczór, 7 marca, obchodziliśmy w Internacie RCEZ Międzynarodowy Dzień Kobiet. Męska część społeczności z kwiatami złożyła najserdeczniejsze życzenia Pani kierownik Annie Różańskiej, naszym dziewczętom, paniom nauczycielkom i pracownicom Internatu.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom. Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i wielu radości.

Informatycy na konferencji Check IT.

W dniu 5 marca 2019r. uczniowie klasy IV TI i III TI uczestniczyli w konferencji CHECK IT

Pomniki Pamięci.

W przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych tj. 28 lutego młodzież samorządu uczniowskiego pod opieką p. Urszuli Mazur udała się do miejsc pamięci narodowej zlokalizowanych w pobliżu naszej szkoły.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop