REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Sienkiewicz wiecznie żywy

W dniu 6 grudnia 2018 roku gościliśmy w bibliotece szkolnej Panią Natalię Czacharowską, pracownika Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju. Celem spotkania było podsumowanie w naszej szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, w tym dyskusja o książkach i czytaniu, o preferencjach naszych uczniów w tym aspekcie.

Dopełnieniem tematu była prezentacja multimedialna "Sienkiewicz wiecznie żywy", pokazująca Henryka Sienkiewicza jako powieściopisarza, nowelistę, dziennikarza, publicystę, pierwszego polskiego laureata literackiej Nagrody Nobla, wielbionego przez pokolenia Polaków za budzenie poczucia narodowej wspólnoty i patriotycznego ducha. Prezentacja pokazała nam, że teksty Henryka Sienkiewicza wciąż funkcjonują w naszej rzeczywistości, z czego czasami zupełnie nie zdajemy sobie sprawy :)W spotkaniach uczestniczyły klasy III TI i I TE.

M.Ohirko

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Pokazy zawodów.

W dniach 12-13 marca 2019 roku w naszej szkole w ramach „dni otwartych” odbyły się Pokazy Zawodów, podczas których uczniowie przedstawili swoje zawodowe umiejętności młodszym kolegom z gimnazjum i klas ósmych szkół podstawowych.

Dzień Otwarty RCEZ – zapraszamy!

W czwartek, 21 marca 2019 roku można odwiedzić naszą szkołę i zapoznać się ze specyfiką zawodów, w których kształcimy, w ramach „dnia otwartego”.

Dzień kobiet w RCEZ.

W piątek, 8 marca świetlica szkolna RCEZ zmieniła się w przytulną kawiarenkę, w której każda uczennica i wszystkie pracownice naszej szkoły mogły skosztować przepysznych, domowych ciast oraz wypić gorącą kawę w damskim towarzystwie.

Nowe możliwości dla przyszłych elektryków.

W czwartek, 7 marca 2019 roku nasza szkoła podpisała porozumienie o współpracy w ramach programu „Wsparcie kształcenia zawodowego”, ze spółką akcyjną PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość.

Kobieta jest arcydziełem wszechświata...

W czwartkowy wieczór, 7 marca, obchodziliśmy w Internacie RCEZ Międzynarodowy Dzień Kobiet. Męska część społeczności z kwiatami złożyła najserdeczniejsze życzenia Pani kierownik Annie Różańskiej, naszym dziewczętom, paniom nauczycielkom i pracownicom Internatu.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom. Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i wielu radości.

Informatycy na konferencji Check IT.

W dniu 5 marca 2019r. uczniowie klasy IV TI i III TI uczestniczyli w konferencji CHECK IT

Pomniki Pamięci.

W przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych tj. 28 lutego młodzież samorządu uczniowskiego pod opieką p. Urszuli Mazur udała się do miejsc pamięci narodowej zlokalizowanych w pobliżu naszej szkoły.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop