REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

article and aside

Zwycięstwo w konkursie chemicznym

Uczniowie naszej szkoły z klasy I TI: Brajan Alterman, Kacper Łoziński i Dominik Leń zajęli I miejsce drużynowo w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Międzyszkolnym Konkursie „Maria Skłodowska Curie - patriotka i naukowiec”. Opiekunem uczniów była p. Ewa Pankowiec.

Konkurs odbył się 21 listopada 2018 r. Został zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, pod patronatem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.

Celem konkursu było zdobywanie i pogłębianie wiedzy o życiu i twórczości tej polskiej noblistki, zaciekawienie uczniów naukami ścisłymi, podniesienie kompetencji chemicznej i fizycznej młodzieży szkolnej oraz kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodzieży szkolnej.

EP

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Honorowe krwiodawstwo w naszej szkole.

W środę, 5 grudnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w małej sali gimnastycznej po raz pierwszy została zorganizowana akcja oddawania krwi pt. „Twoja Krew Ratuje Życie”.

Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy

W dniu 04.12.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z jednym z pracodawców, zachęcające przyszłych absolwentów RCEZ do podjęcia pracy w ich zakładzie.

Rzecznik Praw Ucznia.

15.11.2018 r. odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego, podczas którego został powołany Rzecznik Praw Ucznia. W wyniku głosowania na tę funkcję w roku szkolnym 2018/2019 została wybrana pani Aneta Golba.

Wystawa „Pokolenia Niepodległej”.

Od 9 listopada 2018 r. w naszej szkole można oglądać wystawę zatytułowaną „Pokolenia Niepodległej”. Obejmuje ona zdjęcia wykonane w ostatnim stuleciu, dzięki którym można prześledzić życie naszych przodków od I wojny światowej.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop