REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

article and aside

Debata Oksfordzka 2018

Drużyna Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej dnia 13 listopada 2018 roku, wzięła udział w IV Mistrzostwach Debat Oksfordzkich w Biłgoraju. W I etapie czteroosobowa drużyna w składzie: lider Szymon Wasąg z kl. IV TM, Izabela Sadło z kl. IV EK, Alicja Dziwura z kl. I AS i Marcel Stańko z klasy III TE, zmierzyła się z tezą: „Przepis, że lekarz zawsze musi powiedzieć choremu prawdę nie jest słuszny”. Jako strona opozycji broniliśmy zapisu nakazującego mówienie prawdy lekarzowi w każdych okolicznościach. Naszym przeciwnikiem była drużyna z ZSDiOŚ w Zwierzyńcu. Zmagania zakończyły się naszą wygraną z łączną liczbą punktów 276. Opiekunem uczniów była Anna Myszak.

AM

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Honorowe krwiodawstwo w naszej szkole.

W środę, 5 grudnia 2018 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w małej sali gimnastycznej po raz pierwszy została zorganizowana akcja oddawania krwi pt. „Twoja Krew Ratuje Życie”.

Absolwenci RCEZ w Biłgoraju pilnie poszukiwani na rynku pracy

W dniu 04.12.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z jednym z pracodawców, zachęcające przyszłych absolwentów RCEZ do podjęcia pracy w ich zakładzie.

Rzecznik Praw Ucznia.

15.11.2018 r. odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego, podczas którego został powołany Rzecznik Praw Ucznia. W wyniku głosowania na tę funkcję w roku szkolnym 2018/2019 została wybrana pani Aneta Golba.

Wystawa „Pokolenia Niepodległej”.

Od 9 listopada 2018 r. w naszej szkole można oglądać wystawę zatytułowaną „Pokolenia Niepodległej”. Obejmuje ona zdjęcia wykonane w ostatnim stuleciu, dzięki którym można prześledzić życie naszych przodków od I wojny światowej.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop