REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Czytamy o Niepodległej

6 listopada 2018 roku w bibliotece ZSBiO w Biłgoraju odbył się Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania. Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przebiegał pod hasłem "Czytamy o Niepodległej".

Finaliści konkursów szkolnych czytali fragmenty powieści Marii Dąbrowskiej "Noce i dnie".

Naszą szkołę reprezentowały:

Alicja Dziwura z klasy IAS - wywalczyła II miejsce
Klaudia Zygmunt z klasy ISb - otrzymała Wyróżnienie

Obie uczennice otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.
Gratulacje!

M.Ohirko

fotografie za zgodą portalu bilgoraj.com.pl

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Pokazy zawodów.

W dniach 12-13 marca 2019 roku w naszej szkole w ramach „dni otwartych” odbyły się Pokazy Zawodów, podczas których uczniowie przedstawili swoje zawodowe umiejętności młodszym kolegom z gimnazjum i klas ósmych szkół podstawowych.

Dzień Otwarty RCEZ – zapraszamy!

W czwartek, 21 marca 2019 roku można odwiedzić naszą szkołę i zapoznać się ze specyfiką zawodów, w których kształcimy, w ramach „dnia otwartego”.

Dzień kobiet w RCEZ.

W piątek, 8 marca świetlica szkolna RCEZ zmieniła się w przytulną kawiarenkę, w której każda uczennica i wszystkie pracownice naszej szkoły mogły skosztować przepysznych, domowych ciast oraz wypić gorącą kawę w damskim towarzystwie.

Nowe możliwości dla przyszłych elektryków.

W czwartek, 7 marca 2019 roku nasza szkoła podpisała porozumienie o współpracy w ramach programu „Wsparcie kształcenia zawodowego”, ze spółką akcyjną PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość.

Kobieta jest arcydziełem wszechświata...

W czwartkowy wieczór, 7 marca, obchodziliśmy w Internacie RCEZ Międzynarodowy Dzień Kobiet. Męska część społeczności z kwiatami złożyła najserdeczniejsze życzenia Pani kierownik Annie Różańskiej, naszym dziewczętom, paniom nauczycielkom i pracownicom Internatu.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom. Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i wielu radości.

Informatycy na konferencji Check IT.

W dniu 5 marca 2019r. uczniowie klasy IV TI i III TI uczestniczyli w konferencji CHECK IT

Pomniki Pamięci.

W przeddzień Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych tj. 28 lutego młodzież samorządu uczniowskiego pod opieką p. Urszuli Mazur udała się do miejsc pamięci narodowej zlokalizowanych w pobliżu naszej szkoły.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop