REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

article and aside

XXVII Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

W dniach 25-27 października 2018 roku maturzyści Technikum Mechaniczno- Elektrycznego w Biłgoraju wzięli udział w XXVII Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Wraz z uczniami klas czwartych w uroczystościach w Częstochowie wzięli udział także wychowawcy: Katarzyna Głowicka, Marzena Jargieło, Elżbieta Marczak-Bil, Agnieszka Zdzioch, Ryszard Kochman oraz nauczyciele opiekunowie: Józefa Gęborys, Stanisław Marchwiany, Tomasz Romańczuk i Wojciech Stasiewicz.

W drogę wyruszyły dwa duże autokary. Pierwszy dzień, w deszczu, to zwiedzanie Krakowa oraz miejsc związanych ze świętym Janem Pawłem II. Po południu wyruszyliśmy do Zakopanego. I tu pogoda dopisała! Przeszliśmy piękną Dolinę Kościeliską, niektórzy zajrzeli do wyżej położonej Jaskini Mylnej, przeszli Wąwóz Kraków i „zaliczyli” Smoczą Jamę. Zwiedziliśmy także Zakopane, w szczególności kościół na Krzeptówkach.

Ostatni dzień to wyżej wspomniana Jasna Góra: Eucharystia w Bazylice Jasnogórskiej, Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich, Akatyst w Kaplicy Cudownego Obrazu, a na koniec Apel Jasnogórski w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Do domu wróciliśmy nad ranem w niedzielę. Na szczęście dzięki zmianie czasu i niedzieli można było się wyspać...

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Reprezentacja RCEZ na miejskich uroczystościach setnej rocznicy odzyskania niepodległości

W dniu 11 listopada 2018 r. nasi uczniowie w poczcie sztandarowym godnie reprezentowali szkołę podczas oficjalnej uroczystości, zorganizowanej wspólnie przez władze powiatu, miasta i gminy Biłgoraj z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pamięć o miejscach pamięci narodowej w Biłgoraju i okolicy.

W przededniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowaliśmy w naszym internacie małą uroczystość. Część uroczystości uświetniła prelekcja naszego gościa, pana A. Czacharowskiego, wicedyrektora SP Nr 1 w Biłgoraju, nauczyciela, pasjonaty.

100 lat Niepodległej.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli historii przygotowali część artystyczną. Zaprezentowano okolicznościowe utwory poetyckie i fragmenty wspomnień.

Tabla tegorocznych abiturientów.

W serwisie www szkoły umieściliśmy tabla tegorocznych abiturientów.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop