REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

article and aside

Zawodowy strzał w 10!

W piątek, 26 października 2018 roku nasza szkoła wzięła udział w akcji pod hasłem „Zawodowy strzał w 10!”. Na obiekcie biłgorajskiego OSiR-u odbyły się przygotowane przez technika i branżowe szkoły zawodowe z powiatu biłgorajskiego, pokazy i prezentacje służące promocji szkolnictwa zawodowego. Celem tego przedsięwzięcia była pomoc uczniom w wyborze dalszej drogi edukacyjnej, w szczególności zachęcanie młodych ludzi do podjęcia nauki w szkołach zawodowych (branżowych i technikach).

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej reprezentowali przyszli elektrycy, elektronicy, mechatronicy, mechanicy pojazdów samochodowych, informatycy i ekonomiści, którzy pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych przedstawiali licznie zgromadzonym uczniom klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, oraz klas trzecich gimnazjum ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Kilkugodzinna impreza została zorganizowana pod nadzorem Lubelskiego Kuratorium Oświaty, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Biłgoraju.

GA

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Reprezentacja RCEZ na miejskich uroczystościach setnej rocznicy odzyskania niepodległości

W dniu 11 listopada 2018 r. nasi uczniowie w poczcie sztandarowym godnie reprezentowali szkołę podczas oficjalnej uroczystości, zorganizowanej wspólnie przez władze powiatu, miasta i gminy Biłgoraj z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pamięć o miejscach pamięci narodowej w Biłgoraju i okolicy.

W przededniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowaliśmy w naszym internacie małą uroczystość. Część uroczystości uświetniła prelekcja naszego gościa, pana A. Czacharowskiego, wicedyrektora SP Nr 1 w Biłgoraju, nauczyciela, pasjonaty.

100 lat Niepodległej.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli historii przygotowali część artystyczną. Zaprezentowano okolicznościowe utwory poetyckie i fragmenty wspomnień.

Tabla tegorocznych abiturientów.

W serwisie www szkoły umieściliśmy tabla tegorocznych abiturientów.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop