REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Pięknie czytali

Pięknie czytali...
Pamiętajmy o Niepodległej

Przeznaczenie stoi za ludźmi,
welonem tajemnicy zasłonięte,
i w dłoni trzyma kołczan z tysiącem zdarzeń...

Eliza Orzeszkowa – Gloria victis

23 października 2018 r. w bibliotece RCEZ odbyła się X edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania.

Tym razem uczniowie klas pierwszych czytali nowelę Elizy Orzeszkowej „Gloria victis”. Do konkursu przygotowało się 12 uczniów.

Komisja w składzie: Anna Olszowy, Anna Myszak i Teresa Kłosek oraz organizatorki konkursu Urszula Mazur i Małgorzata Ohirko wysoko ocenili umiejętności wszystkich uczestników, a wyróżnili następujące osoby:

I miejsce - Klaudia Zygmunt - klasa I Sb
II miejsce - Alicja Dziwura - klasa I AS
III miejsce – Katarzyna Gumiela - klasa I Ek
Wyróżnienie – Patryk Krawiec - klasa I TM

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a Ci najlepsi dodatkowo albumowe wydania książek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom:)

Dwie najpiękniej czytające uczennice - Klaudia Zygmunt i Alicja Dziwura - będą reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania, który odbędzie się 6 listopada 2018 r. w ZSBiO w Biłgoraju.

MO

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

Szkolenie systemów połączeń elektrycznych firmy "Wago".

W dniu 06 lutego 2019 r., uczniowie klas IIITE, IVTE i IVTA uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym systemów połączeń elektrycznych firmy ,,Wago ”, stosowanych w układach elektrycznych. Warsztaty dla naszych uczniów zostały przeprowadzone w firmowym samochodzie- laboratorium.

Uczniowie RCEZ na OOWEE.

W dniu 8 lutego 2019 r., na Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie odbyła się XLII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Uczeń RCEZ w pierwszej dziesiątce Finału Konkursu Językowego!!!

W dniu 4 lutego 2019r. w Zamościu odbył się Finał IX Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

Ogromny sukces mechatroników!

Szymon Wasąg – uczeń klasy 4 TM, a zarazem członek naszego koła mechatronicznego pokonał ponad 60 uczniów z 12 szkół, zdobywając pierwsze miejsce oraz wiele atrakcyjnych nagród na II Turnieju Wiedzy Mechatronicznej w Skawinie.

Turniej klas pierwszych w siatkówce o mistrzostwo RCEZ.

W styczniu br., odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej o mistrzostwo RCEZ. W turnieju wzięły udział wszystkie klasy pierwsze. Po zaciętych i stojących na wysokim poziomie meczach, mistrzami szkoły zostali uczniowie klasy I TM.

II Szkolny Dzień Bezpiecznego Internetu.

W dniu 5 lutego 2019r.odbyły się w naszej szkole obchody II Szkolnego Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI).

Jakie są Twoje cele, już wiesz?

W czwartkowe popołudnie, 31 stycznia br., młodzież mieszkająca w Internacie RCEZ uczestniczyła w spotkaniu na temat: „Poczucie wartości, a osiąganie wyznaczonych celów”, które przeprowadziła psycholog Marta Dołomisiewicz-Misiura.

„Twoja krew ratuje życie”.

W dniu 31 stycznia 2019 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju, w małej sali gimnastycznej po raz kolejny została zorganizowana akcja oddawania krwi pt. „Twoja Krew Ratuje Życie”.

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
copyright

WEBDESIGN BY RCEZ TEAM

scrolltop