REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 19 czerwca o godzinie 9.30, odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na uroczystości obecni byli: dyrekcja szkoły, przedstawiciele rodziców, nauczyciele i wychowawcy oraz uczniowie.

Jako pierwszy głos zabrał dyrektor RCEZ Jerzy Buczko. Gratulował uczniom zakończenia nauki w tym roku szkolnym, sukcesów i wyróżnień. Dyrektor odczytał także nazwiska uczniów, którzy w sposób szczególny przyczynili się do sukcesów odniesionych przez szkołę. Nagrody książkowe i dyplomy otrzymali laureaci konkursów, olimpiad, najlepsi sportowcy, a przede wszystkim uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Dyrektor dziękował także nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w wychowanie i edukację młodego pokolenia.

Głos zabrali również przedstawiciele rodziców oraz przewodnicząca Samorządu Szkolnego.

Po uroczystościach na placu szkoły, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal na rozdanie świadectw.

Teraz pora na zasłużony wypoczynek.

Wszystkim życzymy bezpiecznych i spokojnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!!

A.O.

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
scrolltop