REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Wyróżnienia na podsumowaniu Roku Sportowego w Powiecie Biłgorajskim

W piątek, 14 czerwca, w auli LO im. ONZ miało miejsce uroczyste podsumowanie Roku Sportowego w Powiecie Biłgorajskim. Uczeń RCEZ, z klasy II TE Jakub Socha został wybrany najlepszym sportowcem wśród uczniów. Trzecie miejsce przypadło również naszemu przedstawicielowi, był nim Karol Koper z klasy III EK.

Na siódmej pozycji sklasyfikowany został Huber Mucha, uczeń klasy II TM. Nasza szkoła po raz drugi z rzędu uplasowała się na drugiej pozycji wśród szkół średnich, wyprzedzając LO im. ONZ i ustępując jedynie pola ZSBiO w Biłgoraju.

Nagrody i wyróżnienia wręczał starosta biłgorajki Andrzej Szarlip. Gala zgromadziła wszystkich dyrektorów szkól powiatu, zaproszonych uczniów oraz nauczycieli.

A.O.

recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
cooperation

WSPÓŁPRACA

Serwis utrzymuje firma NETPARTNERS Metal Work Polska MODEL AMBRA
scrolltop