REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W BIŁGORAJU

preloader
Regionalne Centrum
Edukacji Zawodowej
w Biłgoraju
Proszę czekać...

Logo OTWS

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zdobyło I miejsce w rankingu szkół samochodowych w Polsce w 2019 roku.

RCEZ

Biłgoraj

Znak Jakości Szkoły 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

article and aside

Rok szkolny 2018/2019

 • Konsultacje z języka polskiego.
  Konsultacje z języka polskiego.
  Konsultacje z języka polskiego dla absolwentów zdających egzamin maturalny w terminie poprawkowym odbędą się według następującego harmonogramu:...
 • Harmonogram egzaminów poprawkowych - sierpień 2019 r.
 • Porozumienie o współpracy z Modelem.
  Porozumienie o współpracy z Modelem.
  W piątek, 5 lipca 2019 roku nasza szkoła podpisała porozumienie o współpracy w ramach programu „Wsparcie kształcenia zawodowego”, z firmą Model Opakowania Sp. z o.o. w Biłgoraju.
 • Odbiór świadectw dojrzałości.
  Odbiór świadectw dojrzałości.
  W dniu 4 lipca 2019 r. (czwartek) od godz. 900 do godz. 1200 w sali nr 80 będą wydawane świadectwa dojrzałości oraz informacje o wynikach egzaminu maturalnego.
 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego.
  Uroczyste zakończenie roku szkolnego.
  Dnia 19 czerwca o godzinie 9.30, odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na uroczystości obecni byli: dyrekcja szkoły, przedstawiciele rodziców, nauczyciele i wychowawcy oraz uczniowie.
 • Wyróżnienia na podsumowaniu Roku Sportowego w Powiecie Biłgorajskim.
  Wyróżnienia na podsumowaniu Roku Sportowego w Powiecie Biłgorajskim.
  W piątek, 14 czerwca, w auli LO im. ONZ miało miejsce uroczyste podsumowanie Roku Sportowego w Powiecie Biłgorajskim. Uczeń RCEZ, z klasy II TE Jakub Socha został wybrany najlepszym sportowcem wśród uczniów.
 • Powiatowy Dzień Olimpijczyka.
  Powiatowy Dzień Olimpijczyka.
  W środę, 12 czerwca 2019 roku w Biłgoraju odbył się Powiatowy Dzień Olimpijczyka. Starosta Biłgorajski wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrodził 18 uczniów naszej szkoły, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki na olimpiadach, konkursach przedmiotowych i rywalizacji na poziomie województwa i kraju.
 • Udział uczniów klas trzecich technikum w konferencji podsumowującej XIII międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem”.
  Udział uczniów klas trzecich technikum w konferencji podsumowującej XIII międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem”.
  Dnia 07 czerwca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konferencji podsumowującej XIII Międzyszkolny Konkurs Zawodowy „Rok przed dyplomem”. Konferencja odbyła się gmachu Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Rektora Politechniki Lubelskiej oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
 • Wycieczka klas pierwszych do Zatoru i Zakopanego.
  Wycieczka klas pierwszych do Zatoru i Zakopanego.
  W dniach 6 i 7 czerwca uczniowie klas 1AS i 1 Sb, wraz z opiekunkami: p. Agnieszką Oleszczak- Bryłą, p. Moniką Popko i p. Katarzyną Głowicką przebywały na wycieczce w Zatorze i Zakopanem.
 • Szachiści na mistrzostwach.
  Szachiści na mistrzostwach.
  W dniach 03.06- 05.06 br. Uczniowie naszej szkoły, mistrzowie w szachach, wraz z opiekunami: panem Sławomirem Łukaszczykiem i panem Leszkiem Blicharzem przebywają w Pokrzywnej ( woj. opolskie) na Ogólnopolskim Drużynowym Turnieju Szachowym - Licealiada, Pokrzywna 2019.
recent events

OSTATNIE WYDARZENIA...

from the youtube channel

Z KANAŁU YOUTUBE...

RCEZ zaprasza Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020
teams

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

elektryczno-elektroniczny mechaniczno-samochodowy wychowania fizycznego języków obcych humanistyczny matematyczno-przyrodniczy informatyczno-ekonomiczny
scrolltop